Диксіт Одіссея - Інтелектуальна Настільна Гра

Oct 17, 2023

Закохайтесь у світ настільних ігор з Диксіт Одіссея

Ласкаво просимо до hod-konem.com, вашого найкращого джерела настільних ігор в Україні! Ми раді представити вам найновішу гру від Dixit - Диксіт Одіссея. Це інтелектуальна гра, що вирізняється своєю витонченістю, глибиною та неперевершеним геймплеєм.

Чому обрати Диксіт Одіссея?

Диксіт Одіссея - це гра, яка здатна провести вас в захоплюючу подорож у фантастичний світ магії, мрій та фантазій. Це продовження популярної гри Диксіт, що придбала величезну популярність серед любителів настільних ігор у всьому світі.

Як грати в Диксіт Одіссея?

Гра Диксіт Одіссея основана на оригінальному геймплеї. У кожен раунд один гравець обирає карту зі словесним описом, після чого інші гравці вибирають карту зі своїх рук, яка найкраще відповідає опису. Ці карти збираються разом та перетасовуються, після чого гравці намагаються вгадати, яка саме карта належить опису.

У грі задіяно до 12 гравців, що дозволяє проводити захоплюючі та веселі ігрові сесії разом з друзями чи родиною. Для максимального задоволення гри, рекомендується грати в Диксіт Одіссея у компанії від 4-х гравців. Чим більше гравців, тим більше варіацій і веселощів у грі!

Знижки, акції та переваги покупки на hod-konem.com

На hod-konem.com ви можете знайти найкращі ціни на гру Диксіт Одіссея. Ми завжди пропонуємо цілу низку акцій, спеціальних пропозицій та знижок для наших клієнтів. Зробіть свою покупку ще більш вигідною та придбайте Диксіт Одіссея з нами!

Наша компанія забезпечує швидку та надійну доставку по всій Україні. Ми розуміємо, наскільки важливо отримати ваше замовлення якомога швидше, тому забезпечуємо оперативну обробку замовлень та доставку до вашої дверей у найкоротші терміни.

Диксіт Одіссея - Гра, яка заслуговує вашої уваги

Не відкладайте своє відчуття подорожі та фантазії на потім! Купуйте Диксіт Одіссея на hod-konem.com і вирушайте у захоплюючий світ настільних ігор. Ця гра не тільки надасть вам незабутні враження, але також стане прекрасним сувеніром для вашої колекції настільних ігор. Попередьте своїх друзів та розпочніть геймплей, що захопить вас повністю!

диксит одиссея акции купить украина
Danny Bristol
Цікава ігра, спробую зіграти!
Nov 8, 2023
Adam Cooney
Гра конкурсом образів!
Nov 5, 2023
Florence Ow
Дуже цікава гра! 🎲 Люблю настільні ігри, спробую зіграти в Диксіт Одіссею! 🌟
Oct 21, 2023